Architektura: Cięcia budżetowe zagrażają Kapitolowi USA

Karissa Rosenfield / Blogu Amerykański Instytut Architektów (AIA) i 10 innych grup wysłało list do liderów Kongresu, ostrzegając, że cięcia w budżecie architekta Kapitolu (AOC) mogą doprowadzić do dalszego pogorszenia stanu Kapitolu Stanów Zjednoczonych i zakończenia kosztuje dłużników w dłuższej perspektywie.
– Niewiele nieporozumień, że rząd federalny, w tym Kongres, musi żyć w ramach swoich środków i rozsądnie rozważać wydatki krótkoterminowe i długoterminowe.
stany liter.
.
Jednak budżet FOCO3 AOC koncentruje się przede wszystkim na potrzebnych projektach konserwacji i napraw, które mają na celu utrzymanie budynków kompleksu Capitol.
niektóre z nich mają prawie dwa wieki.
w dobrym stanie technicznym..
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Wśród zagrożonych projektów, pismo stwierdza, jest trwająca renowacja kopuły Kapitolu Stanów Zjednoczonych i jej struktur wspierających.
Jak donosi LA Times, zatwierdzona przez House a obniżka o 7,5 miliona dolarów do tegorocznego budżetu na 36 milionów dolarów na operacje i utrzymanie Kapitolu grozi zaprzestaniem prac nad projektem odbudowy żeliwnej kopuły za wiele miliardów dolarów.
Te projekty nie są uznaniowe, ani nie są luksusowymi; ich utrzymanie i konserwacja są niezbędne do skutecznego działania Kapitolu.
Faktycznie, opóźnienia będą niewątpliwie prowadzić do wyższych kosztów dla podatników, ponieważ defekty się pogarszają, a koszty naprawy rosną z powodu inflacji .
list dodaje.
Kapitol Stanów Zjednoczonych to nie tylko Kongres.
przestrzeń robocza; jest to również atrakcja dla milionów gości z całego świata, świetny przykład amerykańskiej architektury.
i domem dla bezcennych dzieł sztuki.
i potencjalny cel dla tych, którzy chcą nas skrzywdzić.
stwierdza list.
.
Opóźnienie lub anulowanie potrzebnych ulepszeń sprawi, że kompleks Capitol stanie się mniej bezpieczny, zaszkodzi funkcjonowaniu Kongresu i narazi na niebezpieczeństwo dziedzictwo kulturowe naszego kraju.
List został również podpisany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Budownictwa, ASHRAE, Stowarzyszenie Szkła w Ameryce Północnej, Towarzystwo Inżynierii Oświetleniowej w Ameryce Północnej, Ingersoll Rand, Instytut Transformacji Rynku, Narodowy Instytut Nauk o Budownictwie, AEC Science & Technology , Ecobuild America i The Stella Group, Ltd.
Referencje: AIA, LA Times
[patrz też: tarasola cennik, sennik odkurzacz, warstwy stropodachu ]

Powiązane tematy z artykułem: sennik odkurzacz tarasola cennik warstwy stropodachu