Budownictwo wczoraj i dzis : Via Verde oficjalnie otwiera

Via Verde, Grimshaw Architects i Dattner Architects.
zrównoważony rozwój mieszkaniowy dla South Bronx, jest oficjalnie otwarty.
Podczas ceremonii przecięcia wstęgi przed 700 Brook Avenue i East 156th Street burmistrz Michael R.
Bloomberg wraz z liderami Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w dużej mierze pochwalił zaangażowanie zespołu w rewitalizację niegroźnej dzielnicy South Bronx .
Nikt by nie przewidział, że dziś pewnego dnia będzie jednym z najbardziej innowacyjnych, ekscytujących, zrównoważonych środowiskowo i przystępnych cenowo budownictwa mieszkaniowego w kraju.
jeśli nie świat.
Zmiana, która przetoczyła się przez Południowe Bronks w ostatniej dekadzie, rzuca wyzwanie samym wyobrażeniom o tym, co jest możliwe i nie jest możliwe w miejskim odrodzeniu.
A inwestycje w wysokiej jakości tanie mieszkania.
możliwe dzięki partnerstwom takim jak Via Verde.
był katalizatorem.
wytłumaczył burmistrz.
Ekologiczne budownictwo mieszkaniowe, znajdujące się na terenie dawnej skażonej strefy przemysłowej, zapewni setkom zdrowych warunków do korzystania ze świeżego powietrza i słońca, naturalnej produkcji żywności i zabaw na świeżym powietrzu.
Więcej o otwarciu Via Verde po przerwie.
Dotowany kompleks opracowany w ramach Planu Nowego Rynku Mieszkaniowego Mayor Bloomberg z zamiarem sfinansowania ponad 160 000 mieszkań po przystępnej cenie do końca roku fiskalnego 2014.
Po wygraniu konkursu zorganizowanego przez komisarza miejskiego Departamentu Mieszkalnictwa Konserwacja i rozwój, Jonathan Rose i Phipps Houses Group połączyły siły z Grimshaw Architects i Dattner Architects, aby przedstawić nowojorską pierwszą jurorową ofertę konkursową na tanie i zrównoważone budownictwo mieszkaniowe.
Via Verde to intensywnie zielony, energooszczędny budynek, ale także zrównoważona społeczność, która koncentruje się na jakości życia i zdrowia rodzin, które będą tu mieszkać .
powiedział Jonathan FP Rose, prezes Jonathan Rose Companies.
Aby stworzyć żywe, gęste miasta, potrzebujemy modeli integrujących mieszkalnictwo i zdrowie, żywność i rodzinę, bezpieczeństwo i towarzyskość, refleksję i restaurację jako zintegrowane systemy.
Via Verde pokazuje, że taka integracja jest możliwa.
Jak pisaliśmy wcześniej, Via Verde zawiera 20-piętrową wieżę na północnym krańcu tego miejsca, od sześciu do dwunastu piętrowych budynków pośrodku i trzy do czterech piętrowych kamienic od południa, które otaczają serię dziedzińców.
Do chwili obecnej wszystkie 151 jednostek o niskim dochodzie są w pełni wynajęte; oraz 56 z 71 jednostek spółdzielczych zostało sprzedanych.
Wszystkie jednostki na Via Verde zostały zaoferowane publiczności za pośrednictwem loterii: w przypadku 151 mieszkań czynszowych było to 7 000 wniosków.
Projekt został wykonany przy użyciu 20% materiałów pochodzących z recyklingu, a ponad 20% wszystkich materiałów budowlanych zostało wyprodukowanych lokalnie, co minimalizuje energię transportu i wspiera lokalną gospodarkę.
Ponadto ponad 80% odpadów budowlanych i rozbiórkowych zostało poddanych recyklingowi.
Mandat Via Verde dla zdrowego życia w przystępnych mieszkaniach inspiruje nie tylko miejsce zamieszkania, ale sposób myślenia Mamy szczerą nadzieję, że wysunięte wysiłki wzbogacą życie jego mieszkańców, społeczności i przyszłości tanich mieszkań ,.
powiedział Virginia Little LEED AP, architekt, Grimshaw.
Via Verde nie polega na układaniu projektu ze zrównoważonymi systemami i podejściami.
Chodzi o zapewnienie starannie zaprojektowanego i strategicznie skonstruowanego tła, które pozwoli na zdrowy styl życia dla wszystkich jego mieszkańców.
Taki akt architektów, deweloperów i urzędników miejskich naprawdę dbających o wpływ projektu i środowiska stanie się przykładem dla przyszłych inwestycji mieszkaniowych w całym Mieście i na terenie całego kraju.
[patrz też: sennik odkurzacz, bricoman szczecin otwarcie, tarasola cena ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman szczecin otwarcie sennik odkurzacz tarasola cena