Budownictwo wczoraj i dzis : Weź udział w konkursie Burmistrzów i ulepsz swoje amerykańskie życie w mieście

Burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg szuka odważnych pomysłów, które mogą sprawić, że rząd będzie działał lepiej, rozwiąże poważny problem lub poprawi miejskie życie.
w Stanach Zjednoczonych.
The Mayors Challenge zachęca lokalnych architektów i specjalistów do współpracy z urzędnikami miasta i zaproponowania innowacyjnego rozwiązania lokalnego, które można by zastosować do problemu krajowego.
Każde miasto liczące 30 000 mieszkańców lub więcej mieszkańców może złożyć jeden innowacyjny pomysł pod kierunkiem burmistrza.
Jak zauważa Architectural Record, nic nie stoi na przeszkodzie, by architekci zaproponowali koncepcję swoim przywódcom miasta i wypracowali z nimi umowę, aby przygotować podsumowanie.
Mogą nawet wynegocjować jakąś premię, jeśli ten pomysł wygra! Te szczegóły pozostaną całkowicie do ciebie.
Jednak celem konkursu jest zidentyfikowanie potrzeby, rozwiązanie problemu i podzielenie się swoją wiedzą, aby inne miasta i obywatele mogli skorzystać.
Pięć najśmielszych pomysłów o największym potencjale oddziaływania pozwoli zdobyć fundusze, a także uznanie krajowe i lokalne.
Zwycięskie miasto otrzyma główną nagrodę w wysokości 5 000 000 $, a cztery inne miasta otrzymają 000 000 $ na realizację swoich pomysłów.
Prześlij swoje RSVP do 16 lipca 2012 r.
I złóż wniosek do 14 września 2012 r.
Znajdź więcej informacji na temat mayorschallenge.bloomberg.org.
[patrz też: dobór naczynia wzbiorczego, ibs poddębice, bricoman łódź godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman łódź godziny otwarcia dobór naczynia wzbiorczego ibs poddębice