Budownictwo wczoraj i dzis : OMA Nadzieje na Turcję

CCTV / OMA Partnerzy pod przewodnictwem: Rem Koolhaas i Ole Scheeren, projektanci, David Gianotten, sfotografowani przez Iwana Baana AKTUALIZACJA: W e-mailu do Blogu, starszy menedżer ds.
PR w OMA powiedział nam, że podczas gdy Victor van der Chijs wyraził jego nadzieje, że Turcja będzie gospodarzem Olimpiady w wywiadzie dla agencji prasowej Anatolia na początku tego miesiąca, OMA nie zamierza w najbliższym czasie otworzyć biura w Turcji.
OMA, holenderska firma zajmująca się architekturą i rozwojem obszarów miejskich z Rotterdamu, jest nastawiona na lokalizację swojego kolejnego biura: Turcji.
Czemu.
Uważają, że jest to bezpieczna nadzieja, że Turcja pokona zarówno Madryt, jak i Tokio podczas Letniej Olimpiady w 2020 roku.
Jak powiedział Wiktor van der Chijs, partner w OMA, powiedział Anatolii: Jesteśmy przekonani, że Turcja wygra olimpiady.
Naszym zdaniem jest prawie pewne Kompleksowe inwestycje w obiekty sportowe, usługi infrastrukturalne i transport będą potrzebne.
Dlatego chcemy wziąć udział w planowaniu miejskim i projektach przygotowujących się do igrzysk olimpijskich.
Czy OMA, który ma biura w Nowym Jorku, Pekinie i Hongkongu (a także ma siedzibę w Brazylii), może zacząć nowy trend.
Dzięki.
Dziedzictwu.
Będąc nowym hasłem olimpijskim (patrz: nasz 3-częściowy Przewodnik po Olimpijskim Mieście) i inteligentnym planowaniu urbanistycznym oraz architekturze niezbędnej części oferty olimpijskiej, architekci mogli zacząć zarabiać (i być może zapewniać) Olympic Glory, nawet przed Igrzyskami Olimpijskimi są nadawane.
Jeśli tak, wydaje się, że pochodnia zaczyna się tutaj.
Historia za pośrednictwem Daily News Hürriyet.
[przypisy: bricoman łódź godziny otwarcia, piec gazowy kondensacyjny cena, ibs poddębice ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman łódź godziny otwarcia ibs poddębice piec gazowy kondensacyjny cena